EljK57mJ

Posle trijumfa nad Roketsima jedva je odgovarao na pitanja novinarke Kejti Ving.

„Bili smo agresivni, kontrolisali smo utakmicu, postigli smo 65 poena u prvom poluvremenu“, rekao je Nikola promuklim glasom.

„Ako budemo igrali ovako možemo da doguramo daleko u plej-ofu“ dodao je Nikola.

Plej-of startuje već 19. aprila, a Nagetsi će u prvoj rundi odmeriti snage sa Los Anđeles Klipersima koji se nalaze u sjajnoj formi.

Navijači se nadaju da će se Nikola potpuno oporaviti do starta plej-ofa.

(Kurir.rs / Lajk.rs)