Posle trijumfa nad Roketsima jedva je odgovarao na pitanja novinarke Kejti Ving.
„Bili smo agresivni, kontrolisali smo utakmicu, postigli smo 65 poena u prvom poluvremenu“, rekao je Nikola promuklim glasom.
„Ako budemo igrali ovako možemo da doguramo daleko u plej-ofu“ dodao je Nikola.
Plej-of startuje već 19. aprila, a Nagetsi će u prvoj rundi odmeriti snage sa Los Anđeles Klipersima koji se nalaze u sjajnoj formi.
Navijači se nadaju da će se Nikola potpuno oporaviti do starta plej-ofa.
(Kurir.rs / Lajk.rs)








