Đoković se totalno opustio na koncertu poznatog pevača, lepotice plesale pored njega, tu je bio i Troicki

Dva dana pre početka Vimbldona i okršaja protiv kineskog tenisera Jibing Vua u prvom kolu, Novak Đoković odlučio je da se opusti i na koncertu poznatog repera Bed Banija oduševio publiku.

Pojavio se Nole u Londonu na njegovom nastupu, uzeo mikrofon u ruke i praktično naručio pesmu, koju je reper potom izveo. Bilo je Srbinu vrlo zabavno, a sada se pojavio i novi snimak sa koncerta.

Naime, na njemu je osim Đokovića bio i bivši srpski teniser, sada Noletov trener i saradnik Viktor Troicki. Njih dvojica su usnimljeni u VIP loži.

Na snimku se vide i brojni drugi ljudi, posebno dame kako plešu u blizini njih dvojice. Opuštanje pred Vimbldon očigledno je bilo neophodno Novaku.

Najbolji teniser u istoriji je ukiupno sedam puta podizao pehar Vimbldona, trofeja koji je sanjao kao četvorogodišnji dečak.

(Telegraf.rs)

Prethodni članakZizu Bergs pokorio Istborn i osvoji prvu ATP titulu u karijeri
Sport Arena
Svakog dana na našem sajtu možete pronaći Tiket dana, već posle 9 sati ujutro, zatim Tip dana, jedan meč koji izdvajamo kao najzanimljiviji, ali i dosta drugih tipova, sa kraćim analizama ekipa i predlogom igre. Najbitnije od svega da je sve potpuno BESPLATNO, a nadamo se da smo bar malo pomogli pri odabiru parova koje dodajete na tikete. ⚽